Aby vás bolo vidno

Všetci sme si vedomí toho, že bezpečnosť pri práci je veľmi dôležitá a netreba ju podceňovať v žiadnej situácii. K takým bezpečnostným prvkom patria napríklad aj reflexné prvky, ktoré sú potrebné najmä v chladnejších mesiacoch, ktoré signalizujú sychravé počasie s väčšou intenzitou hmly a zrážok. Je vtedy nevyhnutné chrániť sa aj nosením týchto prvkov, ktoré […]

Všetci sme si vedomí toho, že bezpečnosť pri práci je veľmi dôležitá a netreba ju podceňovať v žiadnej situácii. K takým bezpečnostným prvkom patria napríklad aj reflexné prvky, ktoré sú potrebné najmä v chladnejších mesiacoch, ktoré signalizujú sychravé počasie s väčšou intenzitou hmly a zrážok. Je vtedy nevyhnutné chrániť sa aj nosením týchto prvkov, ktoré môžu byť prevenciou v nepredvídateľných situáciách. Ak máte väčší počet zamestnancov, určite sa vám oplatí vyriešiť to nákupom väčšieho množstva kvalitného materiálu, do ktorého sú implementované reflexné prvky. Zároveň produkty nesú meno vašej firmy, pretože si môžete navrhnúť aj vlastné logo.

reflexné vesty

Firma PROMO Darčeky sa usiluje vyhovieť svojim zákazníkom na mieru a podľa toho prispôsobuje aj grafické stvárnenie predmetov. Čo sa týka reflexných prvkov, našu ponuku tvoria reflexné vesty s potlačou YELLLOSTONE vyrobené z polyesteru, ktoré boli vyrobené za účelom väčšej viditeľnosti. Kvalita produktu bola overená prostredníctvom certifikátu EN ISO 20471, v prednej časti má dva výrazné reflexné pásy a zapína sa na suchý zips. Za cenu 3,37 viete kúpiť jeden kus, využijete však aj množstevné zľavy (pri 500 ks 15% zľava, pri 1000 a viac 20% zľava a 6000 a viac 25%). Dostať ju vo farbách oranžovej a žltej. Reflexnú vestu máme aj pre deti v cene 2,10 eur.

reflexné vesty

Často kupovaným produktom našich zákazníkov je bezpečnostné svetlo, ktoré je vhodné využiť v nepriaznivom počasí, večer či v noci – ide o produkty LABYR a Nibali v cenách od 1,66 a 2,61e za kus. Praktický je aj náramok s LED svetlom, je vyrobený zo silikónu a obsahuje 2ks šošovkových batérií. Ponúkame za cenu 2,80e, avšak viete využiť aj množstevné zľavy až do výšky 25%. PROMO darčeky dbá o spokojnosť svojich zákazníkov, ich bezpečnosť a zdravie, a samozrejme ponúka aj iné kvalitné darčekové predmety, ktoré potešia vašich klientov či zamestnancov či odmenia tak niekoho, na kom vám záleží.