Ako sa pekne obliecť

Všetci sa radi obliekame. Radi stojíme pred našou skriňou a hľadáme vhodné oblečenie, ktoré sa dá jednoducho skombinovať. Ako si vyberiete správny outfit, aby ste naozaj vyzerali pekne a decentne? Mnohé ženy sa nevedia obliekať. Vidím to na každom kroku. Keď sa pozriem okolo seba, keď kráčam po meste, čudujem sa, ako si to daná žena mohla obliecť. […]

Všetci sa radi obliekame. Radi stojíme pred našou skriňou a hľadáme vhodné oblečenie, ktoré sa dá jednoducho skombinovať. Ako si vyberiete správny outfit, aby ste naozaj vyzerali pekne a decentne? Mnohé ženy sa nevedia obliekať. Vidím to na každom kroku. Keď sa pozriem okolo seba, keď kráčam po meste, čudujem sa, ako si to daná žena mohla obliecť. Je naozaj také ťažké sa pekne obliecť? Mnohé ženy v tom majú chaos, a to som si myslela, že nám ženám to je prirodzené. Chceme vyzerať pekne, dennodenne sa líčime a na pery si nanášame rúž. Avšak musíme sa vedieť aj pekne obliecť. Čo to znamená byť pekne oblečená?

 

dieťa v klobúku

 

Byť pekne oblečená znamená cítiť sa v danom konkrétnom oblečení naozaj príjemne a dobre. Musíte vždy vedieť aj skombinovať farebné odtiene a farebné kombinácie. Nekombinujte naraz množstvo farebných odtieňov, mohlo by to vyzerať dosť odpudivo. A to my ženy naozaj nechceme. Chceme sa páčiť druhým. Mnohokrát vidíme rôzne módne prehliadky, na ktorých modelky predvádzajú rôzne modely oblečenia módneho návrhára. No veľakrát by sa tie kúsky ani nedali nosiť. Módni návrhári už ani nevedia, čo je naozaj pekné a nevytvárajú modely na každodenné nosenie.

 

módna žena

 

My musíme pozerať na to, v akom prostredí žijeme. Podľa neho sa totiž musíme vedieť aj primerane obliecť. Žijeme v dobe, kedy sa druhí ľudia pozerajú a ohovárajú druhých, aj za to ako sa obliekli. Šaty robia človeka, hovorí sa.  Malým deťom stačia mnohokrát tepláky na detské ihrisko, starším deťom slušné oblečenie do školy, teenageri majú už svoj vlastný štýl a dospelí? Dospelí sa častokrát obliekajú podľa svojej práce. Avšak aj dospelí majú svoj voľný čas, kedy by si mali obliecť na seba niečo naozaj pekné a pohodlné. Vymeňte lodičky za tenisky alebo sandále a objavte čaro pohodlnosti vo svojom voľnom čase. Zahrajte sa pohodlne so svojimi deťmi na ihrisku len tak v pohodlných teniskách na každý deň.