Bezpečné zabalenie tovaru

Máte doma veľa nepotrebných vecí, ktoré by ste chceli predať? Vlastníte firmu, kde využívate aj eshop, alebo si plánujete nejakú založiť? V tom prípade budete potrebovať bezpečne zabaliť tovar tak, aby sa nepoškodil a aby ku konečnému spotrebiteľovi prišiel presne taký, ako odchádzal od vás. Plastové obálky sú preto najlepšou voľbou. Tovar bude pekne zabalený […]

Máte doma veľa nepotrebných vecí, ktoré by ste chceli predať? Vlastníte firmu, kde využívate aj eshop, alebo si plánujete nejakú založiť? V tom prípade budete potrebovať bezpečne zabaliť tovar tak, aby sa nepoškodil a aby ku konečnému spotrebiteľovi prišiel presne taký, ako odchádzal od vás. Plastové obálky sú preto najlepšou voľbou. Tovar bude pekne zabalený a obálka ho bude chrániť. Tieto obálky sú pevné a obsahujú lepiaci pásik, pomocou ktorého obálku zalepíte. Nepotrebujete teda žiadne lepidlo. Lepiace pásiky držia naozaj pevne a tak sa nemusíte obávať toho, že by sa rozlepili a tovar by sa z nich vybral.

Tovar v plastovej obálke

Viete do nich vložiť čokoľvek, čo chcete odoslať. Najvhodnejšie sú však práve na veci z textílie. Veci, ktoré sú rozbitné posielajte buď v krabiciach, alebo ich poriadne zabaľte do bublinkovej fólie a následne vložte do plastovej obálky, takto predídete tomu, aby sa rozbili, alebo akokoľvek poškodili. Plastové obálky máte v rôznych veľkostiach, takže si viete objednať presne také, aké potrebujete. Malé obálky sú vhodné na jeden kus tovaru a väčšie viete využiť na väčšie množstvo. Taktiež máte na výber z rôznych farieb, takže nemusíte využiť len klasické biele, ale pokojne si môžete objednať aj z rôznych farebných prevedení. Objednať si môžete buď jeden kus, alebo si objednajte väčšie množstvo. Na webovej stránke sú dostupné aj balenia, ktoré obsahujú 10 alebo 100 kusov.

Doručovanie kuriérom

Preto ak máte firmu a potrebujete veľa obálok, objednajte si práve balenia. Keďže je to viac kusov, vyjde vás to lacnejšie v prepočte na jeden kus. Sú pevné a tak udržia aj ťažšiu váhu. Viete si vybrať aj medzi tým, či budú bez uška alebo s uškom. Plastové obálky s uškom sú praktickejšie a lepšie si ich viete uchytiť. Uchráňte tovar a dopravte ho bezpečne konečnému spotrebiteľovi tak, aby bol plne spokojný a určite využije vaše služby aj druhý krát. Pokojne si môžete obálky dať potlačiť aj s vlastným motívom alebo logom, aby ste si propagovali firmu a aby ľudia vedeli od koho im prišiel balík. Obálky sa nijak nepoškodia a budú vyzerať omnoho lepšie.