Jesenná a zimná móda 2022

Módne trendy prinášajú dizajnéri a módne domy každý rok. To, čo bude trendom sa niekedy mení a niekedy ostáva. Jesenná a zimná móda sa nesie v znamení zemitých, či neutrálnych farieb, športovej elegancie, ale i svetrov a inej ležérnej módy. Svetre sa dokonale hodia na jeseň i zimu. Ich prevedenie je rôzne a môžete sa […]

Módne trendy prinášajú dizajnéri a módne domy každý rok. To, čo bude trendom sa niekedy mení a niekedy ostáva. Jesenná a zimná móda sa nesie v znamení zemitých, či neutrálnych farieb, športovej elegancie, ale i svetrov a inej ležérnej módy. Svetre sa dokonale hodia na jeseň i zimu. Ich prevedenie je rôzne a môžete sa s nimi naozaj pohrať v každom outfite. Rôzne strihy, tipy, dĺžky sa dajú pekne kombinovať s ďalšími kúskami oblečenia a outfitu. Moderné vrstvenie alebo zladenie k nohaviciam, k sukni alebo maxi šatom, ktoré pretrvajú v trendoch. Svetre sa vracajú do módy a môžu mať rôzne prevedenie. Pohodlnosť i štýl sa dajú dokonale a pekne skĺbiť do pomerne luxusných kúskov, ktoré bude chcieť takmer každý.

dievča vo svetri

Dámske svetre na zapínanie sú jednou z možností a prevedenia dámskeho svetra a jeho strihu. Zapínanie je pohodlnou klasikou, ktorá sa nedá nič pokaziť. Svetrík môžebyť do pása alebo do dĺžky a v oboch prípadoch sa určite bude skvele ladiť a hodiť ku každej postave. Rôzne farby a tipy si môžete striedať a zásobiť tak svoj jesenný a zimný šatník. Sveter vás jednak dobre zahreje a zdravie, to si treba v dnešnej dobe dobre strážiť, a jednak môže byť módnym trendom a vychytávku, ktorá vás odlíši od okolia a poteší vás.

dievča v pulóvri

Móda je o kreativite a radosti, prezentovať seba a cítiť sa dobre. Je to radosť, ktorá nám prináša veľa fantázie a tak trochu aj dizajnérskeho umenia, aby sme všetko dokopy zladili a zharmonizovali tak, aby sa nám to páčilo, páčilo sa okoliu a cítili sme sa tak dobre. Cítiť sa v outfite dobre, atraktívne a pohodlne zároveň je predsa pre každú z nás veľmi dôležité a prínosné. Vyberte si preto svoje exkluzívne módne kúsky i v dámskych svetroch na zapínanie, alebo len tak cez hlavu. Inšpirujte sa módnymi domami i outfitmi, ktoré uvidíte a rote sebe i svetu módou radosť.