Manipulácia a uskladnenie v prepravkách

V domácnosti na súkromné účely či už pri zbere ovocia a zeleniny, skladovanie nepotrebného tovaru v garáži alebo manipuláciu s produktami pri sťahovaní, sú pre nás prepravky mimoriadne veľký pomocník. Bez prepraviek by sme niektoré práce v domácnosti jednoducho nezvládli. Takisto sú však prepravky dôležitý produkt aj pre firmy. V prípade, že potrebujete na manipuláciu […]

V domácnosti na súkromné účely či už pri zbere ovocia a zeleniny, skladovanie nepotrebného tovaru v garáži alebo manipuláciu s produktami pri sťahovaní, sú pre nás prepravky mimoriadne veľký pomocník. Bez prepraviek by sme niektoré práce v domácnosti jednoducho nezvládli. Takisto sú však prepravky dôležitý produkt aj pre firmy. V prípade, že potrebujete na manipuláciu niečo väčšie, sú tu pre vás plastové sudy.

plastový sud

Euro prepravky

V prípade euro prepraviek máte možnosť vybrať si z viacerých druhov. Spoločnosť PKgroup.sk, má vo svojej ponuke euro prepravky plné, ktoré sú nepriehľadné či euro prepravky perforované s malými otvormi, vďaka čomu môžete prenášať aj citlivejšie produkty. Takisto nájdete v ponuke euro prepravky plné či perforované s vekom. Veko vám ešte viac pomôže pri manipulácii s produktami. Aj keď pri prepravkách málo kto rieši farbu, v prípade že hľadáte niečo výnimočné, v PKgroup.sk nájdete tiež euro prepravky plné vo farbách červená, zelená, modrá či biela. Vybrať si môžete takisto z rôzneho objemu. Ak vám postačia malé prepravky, môžete si zvoliť prepravky už od objemu 14 l. V prípade, že chcete využiť väčší priestor prepravky, v ponuke nájdete tiež 175 litrové euro prepravky. Čo môžete v euro prepravkách skladovať a prevážať? Euro prepravky môžete využívať na bežné potraviny, textil či akýkoľvek iný bežný materiál. Okrem toho môžete euro prepravky využívať aj na manipuláciu s olejom či kyselinami. Euro prepravky sú mimoriadne pevné a odolné a vydržia aj väčšiu záťaž.

prepravky

Plastový sud

Sú mimoriadne obľúbené najmä v určitých ročných obdobiach. Plastový sud sa v domácnosti najčastejšie využíva na zber dažďovej vody či uskladnenie kŕmnych zmesi pre zvieratá. Takisto však plastové sudy určite poznáte aj ako nádoby na kvasenie ovocia. Plastové sudy sú mimoriadne ľahké a preto je manipulácia s nimi veľmi jednoduchá.