Meditácia v masážach

Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je pôvodom zo starej Indie, ktorá je kolískou masáží, filozofii, meditácii a porozumenia ľudskému vnútru a jeho energetickým centrám. Tantra vo svojom učení spája množstvo unikátnych myšlienok, ktoré si mnoho ľudí zamilovalo. Tantra hlása lásku k sebe samému, k vlastnému telu, ktoré nie je dokonalé. Učí nás milovať ostatných ľudí a všetko živé […]

Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je pôvodom zo starej Indie, ktorá je kolískou masáží, filozofii, meditácii a porozumenia ľudskému vnútru a jeho energetickým centrám. Tantra vo svojom učení spája množstvo unikátnych myšlienok, ktoré si mnoho ľudí zamilovalo. Tantra hlása lásku k sebe samému, k vlastnému telu, ktoré nie je dokonalé. Učí nás milovať ostatných ľudí a všetko živé okolo nás. Okrem toho tantra hlása ľudskú nahotu ako našu prirodzenosť, za ktorú by sme sa nemali hanbiť a ktorá by naopak mala byť rozoberanou témou.

masáž

Tantrici ľudskú nahotu chápu ako niečo, čo nám bolo dané už od narodenia, a teda nie je dôvod hanbiť sa za to. Jednou z dalších zaujímavých myšlienok, ktoré toto staroindické náboženstvo hlása je to, že pohlavné spojenie medzi mužom a ženou je brané ako posvätný akt, ktorý sa páči bohu. Tantra ako taká sa preslávila a do spoločenského povedomia dostala predovšetkým vdaka tantrickým masážam, ktoré sú zhmotnením tantrického učenia. Tantrické účenie je reprezentované dotykmi v masážach, hrami so sexuálnymi energiami a očisťovaním mysle a oslobodzovaním tela od bolestí.

masáž

Tieto masáže sú populárne po celom svete, najväčšej obľube sa však tešia práve v ázijských krajinách. Tieto tantrické masáže je možné nájsť aj u nás na Slovensku, pričom sa môžete tešiť na množstvo zaujímavých tantrických masážnych programov, ktoré vás zaručene dostanú do tej správnej nálady. Najlepšie masážne tantrické salóny sa nachádzajú práve v našom hlavnom meste. Tantrické masážne salóny si možno predstaviť ako luxusne vybavené zariadenia, ktoré sú taktiež nazývané oázami pokoja. Pri vstupe do týchto masážnych budov budete mať pocit, akoby sa svet navôkol vás zastavil a vy ste sa začali sústrediť len a len na vás. Okúste čaro nepoznaného a navštívte tantrickú masáž ešte dnes. Benefity pocítite už po prvej návšteve.