Nezabúdajme na hobby

Čo sa týka zábava tam môžeme zaradiť hocičo ak nám ostane voľného času čoho nie je nazvyš alebo sa vyhovárame na prácu. Ako sme ostali bez chuti a vône a zápachu málo ľudí poznám kto má nejaké hobby vyhovára sa na čas a prácu a vyťaženie. Ja napr. šetrím aj magnetky. Ja to mám rada keď si […]

Čo sa týka zábava tam môžeme zaradiť hocičo ak nám ostane voľného času čoho nie je nazvyš alebo sa vyhovárame na prácu. Ako sme ostali bez chuti a vône a zápachu málo ľudí poznám kto má nejaké hobby vyhovára sa na čas a prácu a vyťaženie. Ja napr. šetrím aj magnetky. Ja to mám rada keď si môžem doniesť magnetku keď som na výlete. Známa mi poslala príspevok choré že magnetky by sme mali vraj vyhodiť že vraj ničia ELEKTRO  zariadenie milióny ľudí to má a zatiaľ som takú hovadinu nepočula. Des čo už povymýšľali na internete článkov nechcem sa hlúpo vyjadriť. Je to pekné hobby. Akurát pozerám video samé magnetky ja to budem šetriť celý život  nebude mi nikto určovať či to budem mať či nie. Tá by sa mala dať vyšetriť známa hocičomu uverí veľa HOAX je na internete. Ja ani všetkému čo je tam neverím vyberám si. My keď chodíme k maminej setre do BB som doniesla magnetku aj tento rok ak pôjdeme tak si zas donesiem.

nakupovanie

Mňa baví aj práca Lektorky je to aj moje hobby ja mám toľko hobby že by som ani nepracovala len koníčky riešila. Dnes nám začína hokej kto sa teší ja tiež síce nie som ako chlap ale rada si pozriem a fandím našim SLOVAKOM veď sme všetci ako bratia a sestry aj keď sa tak nesprávame k sebe. Ja sa vždy aj vymaľujem resp. nalíčim aj to je moje hobby aj práca . Ja dnes doučujem hodiny po sebe po dve hodiny dvoch žiakov. A potom príde priateľ. Zato chcem tak dnes len niečo napísať zajtra tu budem dlhšie aj keď mám kopec práce. Voľakedy aké zaujímavé remeslá boli ja by som to síce nerobila bol to hodinár či obuvník to sa všetko vytratilo. Teraz iné nepočuť len kozmetička tých je už ako maku a iné profesie prekladateľ nikto nechce robiť náročnú robotu všetci len vysoké školy. Akurát to minule dávali že sa to musí nejako obmedziť.

aj chovanie zvierat môže byť ako hobby

Mne chodia dve nemecké časopisy a sú tam samolepky ja si to lepím keď len niečo na stenu mojom pracovnom mieste alebo na pc či mobil. Jedna vec čo ľutujem že neviem dobre plávať a vodu milujem som vodný živel. Ja aj vydržím aj hodiny v bazéne byť musím tento rok nahovoriť našu bandu. Síce moja mamina je taká že už by najradšej nikam nešla ako starší človek ale chybu veľkú robia starý ľudia že len doma by boli. Ja fandím ľudom čo sa hýbu do vysokého veku  ako aj včera dávali v TV správach uja čo mal 84 r a robil v záhrade všetko si sadil plno kvetín mali záhrade no krása. Tak ako sa správaš k sebe si obdarovaný. Akurát nedávno som čítala zatiaľ obsah knihy Vegán v KONDICII chcem si ju zakúpiť je to športovom maratóncovi že by ste si mysleli že kdeže by ste mohli tak žiť na tzv. surovej vegán strave má to aj ako hobby. Ja taký ľudí obdivujem máju môj rešpekt. Moje hobby sú jazyky, hudba, športy, práca, kozmetika, literatúra – knihy tiež móda a veľa iného. vždy si nájdem pre niečo čas.