Obohacujúci účinok masáží

Nuru masáž je typ masáže erotického charakteru, ktorá síce nie je natoľko populárna, avšak má rovnaké blahodárne účinky a ozdravujúci charakter. Nuru masáže patria svojim obsahom, priebehom, poslaním a naplnením pod podstatne známejšie tantrické masáže, ktoré sú vo svete známe a rozhodne nie sú niečím novým, ničím, s čím by prišla dnešná moderná doba. Práve […]

Nuru masáž je typ masáže erotického charakteru, ktorá síce nie je natoľko populárna, avšak má rovnaké blahodárne účinky a ozdravujúci charakter. Nuru masáže patria svojim obsahom, priebehom, poslaním a naplnením pod podstatne známejšie tantrické masáže, ktoré sú vo svete známe a rozhodne nie sú niečím novým, ničím, s čím by prišla dnešná moderná doba. Práve naopak, tantrické masáže sú medzi nami už niekoľko tisícročí. Nuru masáže sú masáže, pri ktorých sa využíva špeciálne pripravený nuru gél, ktorý sa vyrába špeciálne na tento účel z konkrétneho typu morských rias. Nuru gél dal nuru masáži pomenovanie a je vyrobený čisto na prírodnej báze.

joga

Má úžasné hydratačné účinky. Masérka si ho aplikuje na telo a pomocou pohybov a dotykov ho prenesie na telo svojho klienta, čím medzi svojim a jeho telom vytvorí kĺzavú vrstvu, ktorá dá celému priebehu tantrického masážneho programu ten správny šmrnc. Tantrické masážne salóny sú miesta, kde sa takéto tantrické, nuru, párové, senzuálne, erotické masáže vykonávajú. Tantrické masážne programy majú myseľ i telo obohacujúci účinok a sú vytvorené tak, aby dokázali zaujať čo najväčšiu masu ľudí. Tantrické masážne programy sú vytvorené tak, aby si spomedzi nich dokázal vybrať skutočne každý.

meditácia

Určené sú pre jednotlivcov, páry, mužov, ženy, skúsených, hanblivých, nováčikov, stálych klientov, milovníkov klasiky, milovníkov nespútaného dobrodružstva i pre tých, ktorí chcú preveriť svoju úroveň sebaovládania. Tantrické masážne programy sú obsahovo aj cenovo atraktívne. Na takýto typ masáže sa v dnešnej dobe objednáva prostredníctvom vyplnenia online rezervačného fomuláru, ktorý nájdete na oficiálnej internetovej stránke masážneho tantrického salóna, pre ktorý ste sa rozhodli. Podmienkou však je, že systém vám nedovolí objednať sa skôr ako hodinu vopred.