Tantra ako žiadna iná

Pomôžeme Vám sa úplne uvoľniť. Tantra masáž je erotická masáž, ktorá zahŕňa taktiež masáž intímnych partií. Je to ten najlepší a najúčinnejší spôsob, ako sa zbaviť nadbytočného stresu, ktorý trápi Vašu úbohú myseľ. Jej cieľom je totálna a dokonalá očista Vašej duše, teda vnútorného zdravia, a fyzického organizmu. Zbavte je nepotrebného a úplne zbytočného stresu, […]

Pomôžeme Vám sa úplne uvoľniť. Tantra masáž je erotická masáž, ktorá zahŕňa taktiež masáž intímnych partií. Je to ten najlepší a najúčinnejší spôsob, ako sa zbaviť nadbytočného stresu, ktorý trápi Vašu úbohú myseľ. Jej cieľom je totálna a dokonalá očista Vašej duše, teda vnútorného zdravia, a fyzického organizmu. Zbavte je nepotrebného a úplne zbytočného stresu, ktorý je len na škodu pomocou zlatých a jemných rúk https://www.zdravie.sk/choroba/56259/trpnutie-tvare-prstov-ruk-noh našich talentovaných masérok a masérov. Ying a yang musia byť v definitívnej rovnováhe, aby bol náš organizmus v úplnej pohode.

masáž

S touto rovnováhou naše telo nebude trpieť žiadnymi chorobami či už vírusového po prípade bakteriálneho typu, alebo psychosomatického typu. Zahĺbte sa aj Vy do úžasného relaxu, ktorý prospeje nielen Vám ale aj ľuďom okolo Vás. Vybrať si viete z rôznorodých programov. Tým najčastejším je klasická tantra masáž, ktorá zahŕňa masáž masérky aj intímnych partií. Vďaka tomuto druhu masáže dosiahnete totálneho vrcholu uspokojenia, aký ste ešte nikdy nezažili. Ak s chcete svoj čas strávený u nás ešte viac užiť, na výber máte skvelú ponuku tantra masáže body on body, teda v preklade telo na telo.

tantra

V tomto programe Vás masérka alebo masér masíruje jemnými rukami a svojím vlastným telom. Vďaka esenciálnym olejom s liečivým účinkom sa ich telo bude po Vašom nežne kĺzať a dotýkať sa Vás. Vôňa esenciálneho oleja liečivý relaxačný účinok ešte zlepší. Takzvaná aromatherapy je liečebná metóda, kedy sa využívajú rastlinné alebo živočíšne drogy s obsahom silíc, čo sú látky, ktoré sú zodpovedné za krásnu a upokojujúcu vôňu. Je to veľmi často využívaná liečebná metóda masérov. Ďalšou možnosťou je program couple tantra, čo v preklade znamená tantra pre páry. Je to skvelý spôsob, ako sa so svojou druhou polovičkou zblížiť na úplne inom leveli. Tak to skúste, uvidíte, že sa vám to bude páčit.