Všetkými zmyslami

Po dlhom dni je niekedy najlepšie vyskúšať obnoviť zdroje svojej sily aj prostredníctvom masáže. Tantra senzuálna masáž je charakteristická svojou zmyselnosťou, dôrazom na každú časť vášho tela, ktorú takto dokáže prebudiť k životu. Zobuďte sa ako nový človek s Tantra Diamond Bratislava. Kombinácia – masáž – krásne ženy – hudba – slúžia k tomu, aby […]

Po dlhom dni je niekedy najlepšie vyskúšať obnoviť zdroje svojej sily aj prostredníctvom masáže. Tantra senzuálna masáž je charakteristická svojou zmyselnosťou, dôrazom na každú časť vášho tela, ktorú takto dokáže prebudiť k životu. Zobuďte sa ako nový človek s Tantra Diamond Bratislava. Kombinácia – masáž – krásne ženy – hudba – slúžia k tomu, aby ste nás nevymenili za nič na svete. Prosím, pred návštevou nášho profesionálneho salónu rešpektujte nasledujúce pokyny:

zmyselné

  • Keďže sa podľa termínov prispôsobujeme zákazníkom, objednávka musí byť hodinu vopred. Iba tak sa budeme vedieť prispôsobiť vašim požiadavkám.
  • Tantra masáž je vysoko špecializovaný rituál, nie je totožný so sexuálnym stykom. Naše masérky sú odborníčky vo svojom odbore a zaslúžia si rešpekt, preto každý náznak nátlaku vyhodnocujeme ako nežiaduci a urobíme potrebné opatrenia.
  • Nadmernú konzumáciu alkoholu či toxických látok v salóne odsudzujeme a danú masáž neposkytujeme. Rovnako tak sme obozretní voči prenosným kožným ochoreniam, pretože chceme chrániť náš personál, ako aj ďalších klientov a celkovo prostredie nášho salónu. Taktiež aj v prípade vírusových ochorení. Zvážte bezpečnosť a buďte zodpovední voči iným aj sebe.

masáž

  • 3x a dosť sa hovorí – ale u nás to tak neplatí. Práve po tretej návšteve vám vzniká doživotná zľava nielen na tantru, ale aj masáž intímnych partií, pretože stáli zákazníci pre nás znamenajú veľa a vieme sa k nim správať s patričnou úctou. Sú odrazom toho, že ponúkame služby, ktoré stoja za to.
  • Objednávanie máme online, šetrí čas a pôsobí prehľadne, https://www.aktuality.sk/clanok/232854/nova-sezona-snd-prehladne-a-prakticky-rocenka-v-predaji/ v uvoľnenej atmosfére si vyberiete vašu profesionálnu masérku, ktorá vás rada zasvätí do tajov tohto čarovného sveta. Ponúkame na povzbudenie kávu alebo čaj, aby sa vaše zmysly ešte viac pripravili na veľké finále. Sprcha je základom hygieny, ale aj príjemnej prípravy. Zahalení počas masáže budete do tradičného sárongu, ktorý vyjadruje východnú kultúru, z ktorej tantra pôvodne prichádza. Veríme vo vašu spokojnosť!