Zábradlie z antikoru

Klasické drevo, železné zábradlie alebo nerezové zábradlie. Ktorý typ zábradlia preferujete na svoju nehnuteľnosti. A aké majú jednotlivé zábradlia výhody a nevýhody? Drevené zábradlie Drevo ku interiérovému dizajnu a architektúre jednoducho patrí. A drevené zábradlie je klasika. Klasika, ktorú už ale nie je moderná. Drevené zábradlie sa na väčšinu moderných novostavieb už nehodí a pôsobí […]

Klasické drevo, železné zábradlie alebo nerezové zábradlie. Ktorý typ zábradlia preferujete na svoju nehnuteľnosti. A aké majú jednotlivé zábradlia výhody a nevýhody?

Drevené zábradlie

Drevo ku interiérovému dizajnu a architektúre jednoducho patrí. A drevené zábradlie je klasika. Klasika, ktorú už ale nie je moderná. Drevené zábradlie sa na väčšinu moderných novostavieb už nehodí a pôsobí mohutným dojmom. Drevo nechajte na iné časti v domácnosti. Pri zábradlí z dreva je takisto potrebná častá rekonštrukcia a to najmä v prípade exteriérového zábradlia. Sneh, daždivé počasie, ale aj slnko ovplyvňujú prírodný materiál drevo a preto musíte počítať aj so zmenami v štruktúre.

nerezové zábradlie

Železné zábradlie

Železo sa na nehnuteľnostiach typických na bývanie príliš nehodí. Ide skôr o priemyselné zábradlia, mosty a iné typy stavieb, kde sa železné zábradlie hodí. A to najmä vďaka dlhej životnosti a výborným vlastnostiam, ktoré zabezpečujú dobrú odolnosť.

Nerezové zábradlie

Typ zábradlia, ktoré je odolné, pevné, ale tiež moderné a dizajnové. Nerezové zábradlie je vhodné na každý typ zábradlia. Interiérové, ale aj exteriérové. Prvotná úprava pri výrobe zábradlia z nerezu zabezpečí, že nerez na slnku či daždi nezmení svoju farbu ani štruktúru. Vy sa tak môžete tešiť z dokonalého zábradlia aj dlhé roky. Nerez je navyše neutrálny a farebne sa hodí do každého typu nehnuteľnosti. Takisto je nerezové zábradlie vhodné aj na interiérové zábradlie na schodisko. Veľmi pekné je aj v kombinácii so sklom.

nerezové zábradlie

Nerezové zábradlia lmmont.sk sú skvelý typ na zábradlie ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Nerezové zábradlie má dlhú životnosť a praktický, moderný vzhľad. Ak aj vy túžite po modernom zábradlí do svojej domácnosti, navštívte internetovú stránku lmmont.sk a prezrite si projekty nerezového zábradlia na rodinné domy a byty.