Hry s energiami

Tantru Bratislavatantra.sk možno považovať za umenie spomedzi masérskych techník a poznatkov, pretože ponúka niečo neopísateľné, niečo, čo vás dokaže dostať do raja. Tantrické umenie vzniklo pred niekoľkými tisíckami rokov v starovekej Indii, ktorá je preslávenou kolískou takýchto masérskych techník a porozumenia človeku po jeho duchovnej stránke. Tešiť sa môžete na oslobodenie tela aj mysle. Toto […]

Tantru Bratislavatantra.sk možno považovať za umenie spomedzi masérskych techník a poznatkov, pretože ponúka niečo neopísateľné, niečo, čo vás dokaže dostať do raja. Tantrické umenie vzniklo pred niekoľkými tisíckami rokov v starovekej Indii, ktorá je preslávenou kolískou takýchto masérskych techník a porozumenia človeku po jeho duchovnej stránke. Tešiť sa môžete na oslobodenie tela aj mysle. Toto starobylé učenie preslávili predovšetkým tantrické masáže, ktoré je možné nájsť už aj u nás na Slovensku. Tantrické masáže nie sú niečo, čo by bolo vo svete neznámym pojmom. Vykonávajú sa azda po celom svete a tešia sa obrovskej obľube.

žena

Tantrické masáže nie sú len také hocijaké masáže. Naopak, od bežných masáží majú skutočne daleko. Tento typ masáží nemá presne stanovené pravidlá, ktorých sa musí masérka striktne pridržiavať, práve naopak. Tantrické masáže by sa dali pomenovať ako spontánne aktivity, pretože ich priebeh závisí čisto na klientovi. Tantrická masérka totižto prispôsobuje celý program na mieru svojho klienta a robí to, čo vídi, že klientovi spôsobuje radosť a potešenie. Žiadna z tantrických masáží nie je identická s inou, a to ani v prípade, že ju prevádza rovnaká masérka, pretože nálady klienta a to, na čo má práve chuť, sú do značnej miery ovplyvňované každou sekundou.

žena

V prípade, že ste sa rozhodli takúto tantrickú masáž navštíviť, tešiť sa môžete na tým krásnych mladých žien, ktoré sú vám k dispozícii hocikedy to budete potrebovať, ktoré sú pripravené na vás dozerať počas celého trvania masážneho tantrického programu a rovnako tak sú pripravené splniť vám všetko, čo vám uvidia na očiach. V tantrických masážach do značnej miery pocítite prítomnosť spomínanej tantry. Tantrické masáže sú dosť nábožensky orientované a pocítite aj zahrávanie sa s vašimi energiami. Súčasťou týchto masáží je tiež aj uvoľnenie energetických centier.