jednoznačne začne začnite podnikať pomocou ready made firmy

Vraví sa, že na obchod treba mať jednoznačne talent. Treba vedieť ako obchod robiť, nejaké tie základné znalosti a možno aj trochu šťastia a vzácnych príležitostí. Cestu, tú má však každý svoju vlastnú, či už v živote, alebo v podnikaní. Ak sa teda chystáte preraziť hradby biznisu a odhaliť tajomstvá obchodu a úspechu poradíme vám […]

Vraví sa, že na obchod treba mať jednoznačne talent. Treba vedieť ako obchod robiť, nejaké tie základné znalosti a možno aj trochu šťastia a vzácnych príležitostí. Cestu, tú má však každý svoju vlastnú, či už v živote, alebo v podnikaní. Ak sa teda chystáte preraziť hradby biznisu a odhaliť tajomstvá obchodu a úspechu poradíme vám ako začať.

notebook

Každý väčšinou začína práve založením vlastnej firmy alebo firmy so spoločníkmi. Dobre si pritom premyslite ako to vlastne chcete a či si v biznise so svojimi spoločníkmi rozumiete. To je totiž veľmi dôležité pre vašu budúcnosť. Treba s rozumieť najmä v otázkach obchodu a postojoch k podnikaniu a vlastnej firme.

Keď už teda začíname, treba firmu založiť. My by sme však uprednostnili veľmi efektívny, rýchly a pritom tak prakticky a optimálny spôsob a tým je využiť predaj spoločnosti od inej spoločnosti. Samozrejme keby sme vám radili kúpiť zabehnutú firmu to by asi nebol najlepší štart pre váš vlastný biznis a na začiatok podnikania. Jedná sa o spoločnosti, ktoré sa predávajú práve za účelom začatia podnikania alebo získania novej firmy. Firmy sú bez záväzkov a zväčša bez histórie, založená len preto, aby si ich niekto mohol kúpiť a preskočiť tým všetky úkony spojené so zakladaním spoločnosti klasickou cestou cez zápis do obchodného registra, ktorému pár úkonov predchádza.

tablet

Takto si veľmi prakticky firmu kúpite a prakticky môžete hneď konať v jej mene. Iba sa podiel prevedie na vás ako nového majiteľa a môžete si zmeniť aj obchodný názov, aj sídlo, aj premety činností a toto všetko máte v cene firmy. Pritom na ready made spoločnosť môžete zaplatiť najmenej aj okolo 500 €ako sa ceny pohybovali minulý rok. Sú v ponuke aj spoločnosti ako platcovia dph alebo spoločnosti s históriou, stačí si v ponuke pozrieť a vybrať, čo sa vám páči. Takto môžete celý proces založenia firmy značne urýchliť a preskočiť veľa administratívnych záležitostí.