Kanalizácie

Spoločnosť AB – Krtkovanie sa zaoberá čistením kanalizačných potrubí a upchatých zariadení. Sme spoločnosť ktorá je tu pre vás k dispozícii každý deň vrátane sviatkov a víkendov a teda nás môžete kontaktovať nonstop na telefónnych číslach 0940 367 897, alebo 0904 974 967. Tieto naše horúce linky môžete vytočiť vo vašich telefónoch kedykoľvek nás budete […]

Spoločnosť AB – Krtkovanie sa zaoberá čistením kanalizačných potrubí a upchatých zariadení. Sme spoločnosť ktorá je tu pre vás k dispozícii každý deň vrátane sviatkov a víkendov a teda nás môžete kontaktovať nonstop na telefónnych číslach 0940 367 897, alebo 0904 974 967. Tieto naše horúce linky môžete vytočiť vo vašich telefónoch kedykoľvek nás budete potrebovať. V prípade záujmu o naše služby ako je krtkovanie a čistenie kanalizácií, trasovanie potrubia, frézovanie kanalizácie, kineta alebo ostatné inštalatérske práce, neváhajte vyplniť náš kontaktný formulár a my vás následne budeme kontaktovať, kde si spoločne podrobne preberieme vašu potrebu našich služieb.

toaleta toaletný papier

Samozrejme, okrem čistenia kanalizácií, ktoré vykonávame najmodernejšími a najvyspelejšími technológiami, pre vás ponúkame aj odbornú opravu kanalizácií, s ktorou si skutočne poradí len profesionál. Stáva sa, že kanalizáčne potrubie môže byť upchaté takým spôsobom, kedy ho nedokážeme spriechodiť ani elektromechanickým čistením, ani vysokotlakovým čistením a v tomto prípade prichádza na rad kompletný TV monitoring kanalizácie, pri ktorom dokážeme zistiť presné miesto upchatej respektíve poškodenej kanalizácie. TV monitoring nám veľa napovie a napomôže určiť presné miesto a najvhodnejší spôsob opravy kanalizácie Ab-krtkovanie, ktorá je poškodená.

kanalizácia kanál

Samozrejme, poškodená kanalizácia nemusí byť len upchatím kanalizačného potrubia, stáva sa že toto kanalizačné potrubie prerastú korene okolitých stromov, čo je aj najčastejšou príčinou jeho poškodenia, ale taktiež sa môže stať poškodenie kanalizačného potrubia aj vďaka okolitým vplyvom, že toto kanalizačné potrubie jednoducho praskne. Tu už skutočne končia všetky srandy a je na čase volať profesionálov, ktorí budú vedieť presne ako danú poškodenú kanalizáciu opraviť. Neváhajte a nemajte obavy, všetko je vecou vzájomného porozumenia a my vám určite s vašim problémom budeme vedieť rýchlo pomôcť.