Neváhaj, objednaj

Košeľa je základný druh oblečenia pre pánov aj dámy, ak ide o pracovné oblečenie, ktoré by malo byť jednotné, pozrite si ponuku firmy PROMO DARČEKY. Ide o firmu špecializovanú na výrobu a distribúciu reklamných predmetov, vrátane druhov oblečenia, reklamných suvenírov, ako písacie potreby, tašky, batohy alebo nákupné tašky, predmety pre deti … Všetko sa dá […]

Košeľa je základný druh oblečenia pre pánov aj dámy, ak ide o pracovné oblečenie, ktoré by malo byť jednotné, pozrite si ponuku firmy PROMO DARČEKY. Ide o firmu špecializovanú na výrobu a distribúciu reklamných predmetov, vrátane druhov oblečenia, reklamných suvenírov, ako písacie potreby, tašky, batohy alebo nákupné tašky, predmety pre deti … Všetko sa dá vybaviť vaším špecifickým logom, ktoré vyjadruje filozofiu vašej spoločnosti. Prípadne grafické stvárnenie nechajte na nás. Čo sa týka košieľ, košele s potlačou môžete objednať nielen pre zamestnancov, ale aj ako formu pozornosti pre klientov.

košeľa

Z kategórie košieľ sú vhodné typy s dlhým rukávom pre mužov TOKYO a PARIS v cenových reláciách od 24,68 eur. Máme rôzne veľkosti od S po XXL okrem bielej aj v sivej, červenej, modrej aj čiernej farbe. 70% bavlna vytvára z košele komfortné a ľahko padnúco oblečenie. Skvelé sú aj popelínové košele BATALHA pre pánov v bledomodrej, kráľovskej modrej a čiernej, vo všetkých veľkostiach. Pohodlné nosenie, príjemný materiál, cena len 17,29 eur. Možné sú aj varianty s krátkym rukávom nositeľné do letného počasia zo 70% bavlny za cenu 20,71, v bielej farbe, na ktorú sa perfektne hodí vaše firemné logo. Aj dámy majú možnosť výberu – či už košele s dlhým rukávom TOKYO, OXFORD alebo s krátkym rukávom.

košeľa

Je aj možnosť poplín – jemná, ale pevná tkaniva, na dotyk veľmi hebká. Môžete pri nákupe uplatniť množstevné zľavy, a to podľa počtu objednaných kusov od 5 až 25%. PROMO DARČEKY vám spropaguje vašu firmu a tiež odmení ľudí, s ktorými sa stretávate, pretože život má byť aj trochu o venovaní pozornosti tým druhým. Aj tí nám našu starostlivosť oplatia. Neváhajte a objednávajte – prípadne sa s nami poraďte vo forme konzultácie zdarma na našej stránke. Určite si vyberiete z našej veľkolepej ponuky.