s nami hlavu nestratíš

Často sa Vám stáva, že si zabúdate veci? Napríklad také kľúče, zamestnanecké karty, a podobne. V deväťdesiatych rokoch boli extrémne populárne kľúčenky na krk. Mal ich každý, kto si pozeral časopisy a videl v nich svojich obľúbených spevákov, hercov ako majú okolo krku šnúrky rôznej šírky a farieb. Bolo to jednoducho v móde. Dnes sa […]

Často sa Vám stáva, že si zabúdate veci? Napríklad také kľúče, zamestnanecké karty, a podobne. V deväťdesiatych rokoch boli extrémne populárne kľúčenky na krk. Mal ich každý, kto si pozeral časopisy a videl v nich svojich obľúbených spevákov, hercov ako majú okolo krku šnúrky rôznej šírky a farieb. Bolo to jednoducho v móde. Dnes sa to znovu vracia. V modernejšom vydaní a praktickejšom vzhľade. Prinášame Vám šikovné kľúčenky na krk, s ktorými nestratíte ani hlavu na krku. Sú maximálne efektívne, praktické a vyrobené z toho najkvalitnejšieho materiálu a určite Vás očarí ich príťažlivá cena. Sú vhodné k hocijakému outfitu a na každú príležitosť.

 klucenka na krk

Materiál tohto produktu je ten najkvalitnejší polyester a bavlna, taktiež zmes kovov. Kovová svorka na konci kľúčenky slúži k pripnutiu predmetu, ktorý chcete na svojom krku nosiť a strážiť si ho. Na svorku je možné si pripnúť aj obal na karty ako napríklad ISIC karty, zamestnanecké karty, ktoré potrebujete na evidenciu v dochádzkovom systéme. Naše služby využívajú ľudia z celého Slovenska aj zo zahraničia. Nenechajte si ujsť túto mimoriadne atraktívnu ponuku. Zakúpte si aj Vy naše zákazníkmi najobľúbenejšie kľúčenky na krk. Látková časť kľúčenky sa dá jednoducho prispôsobiť jediným kliknutím na našej internetovej stránke. Máte na výber zo širokej škály farieb a šírky alebo dĺžky.

kľúčenka

Pár z najobľúbenejších sú napríklad elegantná čierna, ktorá sa hodí na každú príležitosť a ku každému outfitu. Ďalšou v zozname je snehovo biela, ktorá je jemná a elegantná. Neváhajte a zakúpte si naše super úžasné a praktické kľúčenky na krk z toho najkvalitnejšieho materiálu ešte dnes. Kvalita a cena je naším heslom, preto Vám ponúkame len to najlepšie. Objednajte si perfektní darček pre seba alebo svojich kolegov z práce a urobte si alebo ostatným radosť.