Zberateľský kúsok

Chcete rozšíriť svoje investičné portfólio aj keď máte menší rozpočet. Skúste dať šancu investovaniu do striebra. Investíciu do striebra treba brať ako dlhodobú investíciu a teda načakajte zhodnotenie za noc. Výhodou striebra je to, že je vysoko likvidne a uchováva si svoju hodnotu. Jeho výhody oceníte práve počas neistej ekonomickej situácie a kríz, kedy peniaze […]

Chcete rozšíriť svoje investičné portfólio aj keď máte menší rozpočet. Skúste dať šancu investovaniu do striebra. Investíciu do striebra treba brať ako dlhodobú investíciu a teda načakajte zhodnotenie za noc. Výhodou striebra je to, že je vysoko likvidne a uchováva si svoju hodnotu. Jeho výhody oceníte práve počas neistej ekonomickej situácie a kríz, kedy peniaze strácajú svoju hodnotu. Ďalšou výhodou striebra je jeho nižšia cena a preto je investovanie do striebra prístupnejšie pre väčšie množstvo ľudí.

strieborné tehličky

Investičné predpovede sľubujú, že cena striebra ma v budúcnosti rásť. Jeho cena je dlhodobo podhodnotená a preto je práve teraz ten správny čas na jeho nákup. Striebro je druhou najpoužívanejšou komoditou v celosvetovom priemysle a jeho jediným zdrojom je jeho ťažba. To znamená, že spotreba striebra je dlhodobo na vysokej úrovni a teda zákonite jeho zásoby klesajú. Investovať do striebra môžete buď nákupom investičných strieborných tehličiek alebo investíciou do strieborných mincí. Investičné strieborné tehličky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a gramážiach a môže si tak vybrať naozaj každý podľa svojich možnosti. Strieborné investičné mince je ďalší spôsob ako investovať do striebra.

strieborné mince

Výhodou investičných minci je aj to, že majú svoju hodnotu aj pre zberateľské účely. Mimoriadne obľúbené sú hlavné pamätné mince pre svoju zberateľskú a umeleckú hodnotu. Nákup minci nie je tak drahý a môžete si pekný hodnotný kúsok zaobstarať aj s nižším rozpočtom. Obľúbené sú mince zo série čínskeho lunárneho kalendára. Investovaním do striebra si môžete rozšíriť svoje investičné portfólio aj s menším rozpočtom. Jeho hodnota by sa mala do budúcnosti iba zvyšovať a je to preto dobrý spôsob ako uchovávať hodnotu svojich peňazí aj v neistých časoch. Zároveň investovanie do strieborných mincí prináša so sebou aj zberateľskú hodnotu.